SAVBOR


SAVBOR to nowoczesny system walki i samoobrony ulicznej oraz strzelań bojowych stosowanych w taktyce sił specjalnych.

Twórcą systemu jest Krzysztof Chris Sawicki szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji. Jako zawodowy żołnierz, certyfikowany trener muay thai (Tajlandia), boksu, grapplingu, walki bronią (USA, Filipiny) oraz Military Close-Combat Instructor (Army Combat School, Sweden) a także Szef Szkolenia krav maga w Polsce, oficjalny reprezentant IKMA (Izrael) z ponad 30-letnim doświadczeniem w różnych systemach i sportach walki na zlecenie JW GROM stworzył autorski, nowoczesny system walki i samoobrony dla sił specjalnych, łączący najskuteczniejsze techniki z różnych systemów walki. System jest odpowiedzią na współczesne zagrożenia i przygotowuje do konfrontacji zarówno z przeciwnikiem wyszkolonym w technikach sportowych jak i wojskowych systemach walki. Bardzo wysoka skuteczność systemu SAVBOR w samoobronie oraz jego bezpieczeństwo skłoniło nas do stworzenia nowej jakości w treningu. Tworząc Szkołę Walki i SAMOOBRONY - SAVBOR
rozpoczęliśmy uczenie realnych umiejętności samoobrony i walki tak aby programy zarezerwowane dla wąskiego grona zawodowców stawały się dostępne dla każdego!

Zobacz jak trenujemy:
www.youtube.com/SAVBOR

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na nasze treningi, szkolenia, obozy i kursy instruktorskie.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem kursu instruktorskiego oraz podjęciem współpracy i prowadzeniem treningów w ramach Szkoły Walki i Samoobrony SAVBOR zapraszamy do kontaktu.

Informacje i zapisy:
SAVBOR International Tactical School
Krzysztof Chris Sawicki tel. +48 606 949 159
www.savbor.pl
www.facebook.com/SAVBOR

Zapraszamy!

TRENINGI GRUPOWE

TRENINGI DLA DZIECI

TRENINGI INDYWIDUALNE

SAMOOBRONA DLA KOBIET

© Copyright 2024 Krzysztof Chris Sawicki