KURS INSTRUKTORSKI

09.11.2019 - Instructor Course SAVBOR Quick Hatch Drill

Poland, Warsaw (Instructor Course - Open to the Public)

KURS INSTRUKTORSKI

SAVBOR Quick Hatch Drill - Basic Fighting Method.

Chcesz zwiększyć swoje umiejętności walki wręcz i reprezentować naszą szkołę jako instruktor? Dołącz do nas! Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby stawiające na bezpieczeństwo, jakość, skuteczność i profesjonalizm. Szukamy fajnych i energetycznych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty, rozwijać się z pasją i profesjonalnie przygotować się do prowadzenia treningów SAVBOR.

Doskonałe warunki treningowe i przyjazna atmosfera pozwalają w prosty i przejrzysty sposób przyswoić materiał i przygotować się do kursu instruktorskiego. Naszym pilotażowym kursem instruktorskim jest

SAVBOR Quick Hatch Drill Instructor Course, przygotowujący naszych kursantów do prowadzenia zajęć pod logiem naszej Szkoły Walki SAVBOR. Kurs odbędzie się w Warszawie 09-11.11.2019 i zakończy się certyfikacją a także promocją na stopnie zaawansowania SAVBOR.

Kurs instruktorski oraz certyfikację poprowadzi 

Krzysztof Chris Sawicki - szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji. Załóżyciel i twórca Szkoły Walki SAVBOR.

SAVBOR to metoda walki stworzona dla sił specjalnych i świetnie adoptująca się na potrzeby realnej samoobrony dla osób cywilnych.

Kurs obejmuje najbardziej skuteczne i najprostsze techniki walki i samoobrony ulicznej: uderzenia, walkę w zwarciu oraz w parterze, walkę kijem i nożem oraz taktykę walki.

SAVBOR Quick Hatch Drill to metoda treningowa obejmująca podstawową, ofensywną strategię walki w kontekście samoobrony ulicznej i obejmuje najbardziej podstawowy materiał wprowadzający krok po kroku w techniki walki w systemie SAVBOR. 

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem własnych umiejętności, poznaniem nowych technik oraz metod treningowych jakie są używane w cyklu szkoleń instruktorskich.

Szkolenie przezanczone jest dla instruktorów, kandydatów na instruktorów oraz studentów.

Najlepszym absolwentom dajemy możliwość reprezentowania Szkoły Walki SAVBOR w swoim regionie oraz profesjonalną pomoc merytoryczną na każdym etapie rozwoju.


Szczegółowe informacje i zgłoszenia:

SAVBOR INTERNATIONAL TACTICAL SCHOOL

Krzysztof Chris Sawicki: 606-949-159

www.SavborTactical.com, savbortactical@gmail.com

© Copyright 2019 Krzysztof Chris Sawicki