KURS INSTRUKTORSKI

KURS INSTRUKTORSKI

SAVBOR Quick Hatch Drill - Basic Fighting Method.

Chcesz zwiększyć swoje umiejętności walki wręcz i reprezentować naszą szkołę jako instruktor? Dołącz do nas! Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby stawiające na bezpieczeństwo, jakość, skuteczność i profesjonalizm. Szukamy fajnych i energetycznych ludzi, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty, rozwijać się z pasją i profesjonalnie przygotować się do prowadzenia treningów SAVBOR.

Doskonałe warunki treningowe i przyjazna atmosfera pozwalają w prosty i przejrzysty sposób przyswoić materiał i przygotować się do kursu instruktorskiego. Naszym pilotażowym kursem instruktorskim jest

Kurs instruktorski oraz certyfikację poprowadzi 

Krzysztof Chris Sawicki - szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji. Załóżyciel i twórca Szkoły Walki SAVBOR.

SAVBOR to metoda walki stworzona dla sił specjalnych i świetnie adoptująca się na potrzeby realnej samoobrony dla osób cywilnych.

Kurs obejmuje najbardziej skuteczne i najprostsze techniki walki i samoobrony ulicznej: uderzenia, walkę w zwarciu oraz w parterze, walkę kijem i nożem oraz taktykę walki.

SAVBOR Quick Hatch Drill to metoda treningowa obejmująca podstawową, ofensywną strategię walki w kontekście samoobrony ulicznej i obejmuje najbardziej podstawowy materiał wprowadzający krok po kroku w techniki walki w systemie SAVBOR. 

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem własnych umiejętności, poznaniem nowych technik oraz metod treningowych jakie są używane w cyklu szkoleń instruktorskich.

Szkolenie przezanczone jest dla instruktorów, kandydatów na instruktorów oraz studentów.

Najlepszym absolwentom dajemy możliwość reprezentowania Szkoły Walki SAVBOR w swoim regionie oraz profesjonalną pomoc merytoryczną na każdym etapie rozwoju.


Szczegółowe informacje i zgłoszenia:

SAVBOR INTERNATIONAL TACTICAL SCHOOL

Krzysztof Chris Sawicki: 606-949-159

www.SavborTactical.com, info@savbor.pl

KONTAKT:

© Copyright 2024 Krzysztof Chris Sawicki